Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

iphone 11

 1. iPhone 11 64 GB

  iPhone 11 64 GB

  Се продава максимално зачуван iPhone 11 64 GB. Користен 2 години и истиот е без физички траги на користење. Купен е нов од Ледиком и уште од првата минута од отварање е користен со заштитно стакло и маска. Се функционира перфектно вклучувајќи Face ID и True Tone. Батерија:84%
 2. iPhone 11 Black 64 GB

  iPhone 11 Black 64 GB

  Здраво, ако може проценка на црн iPhone 11 64 gb купен почеток на 2020. Козметички е зачуван максимално освен со една точка на рамката(види слика), користен со screen protector од прв ден. Следува со неколку маски. Battery health e 82%.
На врв Дно