Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

iphone 11 pro

 1. Се продава - iPhone 11 Pro‎ 64GB - Space Gray

  Се продава - iPhone 11 Pro‎ 64GB - Space Gray

  Телефонот е во инзворедна состојба со променета нова батерија и функционален во целост. Перфектно сочуван и од првиот ден користен во нормални услови и со заштитна футрола и заштитно стакло. Телефонот е купен од Телеком МК, го има користено постар човек, батеријата е 90% и сменета во мобилара...
 2. DonFrozex

  Проценка iPhone 11 Pro (64gb Silver)

  Барам проценка за телефонов. Купен од Холандски мобилен оператор на 25.11.2020. Следува комплет со кутија и слушалки но без полнач. (полначот ми е потребен) Слушалките воопшто не се користени. Користен со заштитна маска од Day 1. Повеќе слики тука.
 3. Oktar

  Apple iPhone 11 Pro Max Silicone Case Alaskan Blue + Red Leather Case Gratis!

  Здраво на сите. Имено, како што самиот наслов на темата а воедно и на огласот, кажува, ја продавам гореспоментата, долу сликнатата маска за ајФон 11 Про. Зошто ја продавам се прашувате? Па затоа што немам веќе ајФон 11 Про, а маската е користена помалку од месец дена па е практично како нова...
На врв Дно