• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ipcamera

  1. DrMTR

    Продавам OEM Dahua WiFi IP Camera

    Продавам нова некористена OEM Dahua IP Camera модел IPC-HFW1320S-W 3MPзаедно во комплет со напојување (адаптер 2A), и Samsung Pro Endurance 64GB мемориска карта за истата некористена, како и продолжен кабел од 5м за напојување на истата. Камерата освен wifi може да се поврзе и со лан кабел...
На врв Дно