Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ipad

 1. Ipad 9th Gen (64gb, space gray)

  Ipad 9th Gen (64gb, space gray)

  На продажба Ipad 9th gen - 64gb, space gray. Купен од Анхоч, 01.02.2023 и преостана гаранција уште еден месец. Замислата со овој ipad беше да го користам на работа, ама не ми е практичен. За скоро година користење има 50 циклуси на батерија. Скоро и да не е користен воопшто месециве. Доаѓа со...
 2. Apple iPad 7th 32GB WiFi со Apple Smart Keyboard

  Apple iPad 7th 32GB WiFi со Apple Smart Keyboard

  Купени од Ајстајл, состојба 9.9/10, без никакви оштетувања и сл. Таблетот се продава заедно со тастатурата, не посебно. Комплет пакување, кутија, полнач и кабел. Гратис две маски.
 3. iPad Air 2019 + Apple Pencil

  iPad Air 2019 + Apple Pencil

  Продавам перфектно сочуван iPad Air 2019 10.5 64 GB Space Gray користен со заштитно стакло и маска од прв ден, заедно со Apple Pencil, без физички оштетувања/гребаници. Локација Скопје, пишете ми ПП за повеќе инфо, без замени.
 4. toshex

  iPad Pro 11" заштитна маска ESR Case, Сива варијанта.

  Продавам заштитна маска по грешка купена во погрешна димензија (11" наместо 12.9"). Веќе нарачав и во коректната димензија, а оваа имам опција и да ја вратам но да му заштедам некому ако е заинтересиран време на испорака и некој денар. Наменета е за 2020/2021 моделот но компатибилна и со 2018...
На врв Дно