Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ipad pro

  1. toshex

    iPad Pro 11" заштитна маска ESR Case, Сива варијанта.

    Продавам заштитна маска по грешка купена во погрешна димензија (11" наместо 12.9"). Веќе нарачав и во коректната димензија, а оваа имам опција и да ја вратам но да му заштедам некому ако е заинтересиран време на испорака и некој денар. Наменета е за 2020/2021 моделот но компатибилна и со 2018...
На врв Дно