Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ipad pro 11-inch (1st generation)

  1. iPad Pro 11-inch (1st generation) 64GB Wi-Fi + Cellular‎

    iPad Pro 11-inch (1st generation) 64GB Wi-Fi + Cellular‎

    Се продава iPad Pro 11-inch (1st generation) 64GB Wi-Fi + Cellular‎, погоден за конзумирање на различна содржина и видеа, играње на игри, работа и сликање. Уредот има козметички гребаници од нормално користење, може да се види на сликите. Со него доаѓа гратис оригинал тастатура [Smart Keyboard...
На врв Дно