• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ip camera

  1. B

    Проблем со ip camera gembird

    Здраво, Имам проблем со wifi camera: HD smart WiFi camera (ICAM-WHD-02) Преку мобилна апликација се поврзува без проблем. На еден лаптоп DELL ја наоѓа исто така без проблем. Но имам уште еден лап топ постар MSI таму никако не се поврзува. Се правам исто како на Dell лаптопот ама има некаков...
На врв Дно