• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

иос

  1. SiPy`

    Апликација за Android/iOS

    Ми треба инфо за кои фирми или поединци изработуваат апликации кај нас за Android и iOS. Сите заинтересирани нека пишат ПП за повеќе инфо. Ви благодарам.
На врв Дно