• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

io shield

  1. temelk4

    Купувам io shield за Asus матични

    Друштво барам io shield за асус матични, каде може да се најдат или понудете ако имате. 1620744199 Слика од матична
На врв Дно