• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

io games

  1. gokica

    IO популарни игри

    Од неодамна ги открив IO игрите. За тие кои не знаат се играат од компјутер, мобилен и сл. Не бараат инсталации и посебни спецификации на компјутер. Достапни се директно преку браузер. Од мое искуство на компјутер најдобро одат преку Chrome. Како и на нив сличните не бараат предзнаење и време...
На врв Дно