• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

intuos tablet pen

  1. Mikaxsus

    Intuos Pro M

    Се продава Intuos Pro M (постар модел). Таблетот доаѓа со пенкалото, држач за пенкалото, променливи врвови/мењач за врвови, има вградено адаптер за безжична конекција и батерија (блутут конекција) не се имаше време за дизајнирање па ќе иде на продажба... Купен е од Швајцарска, така да нема...
На врв Дно