• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

интернет продажба

 1. Skipper8

  UK LLP/LTD + Transferwise + Stripe (дали има некој оформено сличен setup?)

  Здраво дечки, ќе пробам во кратки црти да ја објаснам идејата која е. Веќе 6 години работам на UpWork и слични платформи, настрана големите давачки на нив што ми се смачија туку и ќе можам многу повеќе да наплаќам како компанија (и пак да сум испод пазар со конкуренцијата). Не сум заинтересиран...
 2. AcoBT

  Магацини на големо од каде набавуваат роба ФБ и Инстаграм продавници

  Повеќето од нив продаваат ситнурии од типот на ретро радија, соларни светилки за во градина, ретро нинтенда, ролери за боја, некои мали справи за вежбање, украси, и така некои мали гаџетчиња за низ дома. Ај да не му правам сега реклама, мислам дека повеќето ги знајме кој се или сме ги виделе по...
На врв Дно