• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

intel dp45sg

  1. Sleepless

    Intel DP45SG

    Здраво, Дали некој знае каде би можел да најдам/побарам матична Intel DP45SG?
На врв Дно