Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

intel cpu

  1. Нема Слика

    Продавам i5 4570s

    Се продава i5 4570s 2.90Ghz купен во 2014 користен за гејминг обично за CSGO. Процесорот не е оверклокан досега и е во одлична состојба со секогаш сменета паста на време.
На врв Дно