• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

инстагам

  1. Luxell

    Поставување клипови на Instagram од компјутер?

    Сакам од компјутер на Инстаграм да поставувам повеќе клипови во еден "албум" истовремено (multiple video clips) но никако да успеам,пробав со Gramblr но може да се поставува само по еден клип,пробав со повеќе Андроид емулатори меѓу кои и BlueStacks но кога ќе се одбере за уплоадирање закочува и...
На врв Дно