• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

иницијатива

  1. D

    И IT.mk се гуши!

    ☠️ И IT.mk се гуши! ☠️ Со цел да се придружиме кон многубројните апели да се превземе нешто, да се апелира до сите и да се зголеми свесноста за овој проблем покренуваме мала иницијатива, односно си го гушиме сајтот во смог и магла преполна со PM честички. Загадената верзија на сајтот >...
На врв Дно