Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

information

  1. zeroscience

    Sielco Analog FM Transmitter 2.12 Cross-Site Request Forgery

    <!-- Sielco Analog FM Transmitter 2.12 Cross-Site Request Forgery Vendor: Sielco S.r.l Product web page: https://www.sielco.org Affected version: 2.12 (EXC5000GX) 2.12 (EXC120GX) 2.11 (EXC300GX) 2.10 (EXC1600GX) 2.10...
На врв Дно