• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

info xenforo users

  1. Miki98

    Xenforo имплементирање Adsense и информации ?

    Здраво Како можам оваа да го ставам во форумот известување? Како да ги избришам линковите од членовите да не влегуваат во ситемап.пхп? Дали ќе можам адсенсе да почнам да користам во форумот ? Некој совет да ми даде.
На врв Дно