• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

info xenforo users

  1. Miki98

    Xenforo имплементирање Adsense и информации ?

    Здраво Како можам оваа да го ставам во форумот известување? Како да ги избришам линковите од членовите да не влегуваат во ситемап.пхп? Дали ќе можам адсенсе да почнам да користам во форумот ? Некој совет да ми даде.
На врв Дно