• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

iem

  1. spiritBreaker

    In Ear Monitors

    Ајде дечки предложете ми In Ear Monitors со пристојна цена (до кај 150 евра). Размислував и за опцијата од типот на AIAIAI TMS или KRK KNS6400 доколку не се најдат вакви доволно добри in ear monitors
На врв Дно