Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ideapad

 1. Lenovo IdeaPad Gaming 3

  Lenovo IdeaPad Gaming 3

  Се продава нов, неупотребуван лаптоп Lenovo IdeaPad Gaming 3 со гаранција. Лаптопот е добиен на наградна игра, се продава бидејќи немам потреба од истиот. Спецификациите се наведени на една од сликите.
 2. Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6

  Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6

  Се продава горенаведениот лаптоп во 10/10 состојба, користен примарно за работа со локална гаранција до 05.2024. Доаѓа со кутија и сите тракатанци. Спецификации: 120Hz IPS е дисплејот. Цена: 43.000 денари
 3. JensenInterceptor

  Не можам да најдам драјвери за графичка, тачпад и слично - Леново Идеапад Ес 340

  Кај да најдам графички драјвер за Леново Идеапад Ес 340? Многу ми е светол екранот. Бев на тој сајтот laptops and netbooks :: ideapad s series netbooks :: s340 14iwl - DE Симнав тоа драјверот, ми дава грешка „The installation package is not supported by this processor type“... Знаете сајт...
На врв Дно