Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ide dvd

  1. BlackOuttheWoRlD

    Предлог на добар двд режач

    Здраво другари Ми треба предлог за добар двд режач за снимање на цдта двд и обични (Да работи секогаш да е брз за снимање и читање околу 200-300 цдета за режање) Сата или иде да биде,до колку некој има што не му треба може да ми пиша пп и за цена... Благодарам однапред
На врв Дно