Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

icloud

 1. iPhone XR 64gb (Blue)

  iPhone XR 64gb (Blue)

  Продавам одлично сочуван iPhone XR 64gb (Blue) со 84 % battery health. Се си функционира најнормално, користен со заштитно стакло и футрола од кога е купен.
 2. Serko

  Туторијал [iPhone 6s - X] Бајпас на iCloud заклучен iPhone или заборавен passcode до iOS 16.1 (БЕСПЛАТНО)

  Здраво, бидејќи гледам дека вакви теми слабо има на форумов, сакав да направам тема и да помогнам на доста луѓе што имаат ваков проблем со ајфон. Најпрво сакам да кажам дека темава ја отварам највеќе за entertainment и research purposes и за луѓе што се заинтересирани во овој оддел, а не за...
 3. Mtan3

  iPhone 4 Заборавен паскод од iCloud

  Здраво, Веќе некое време читам онлајн дека не може да се пробие iPhone ако не се знае паскод од iCloud (што и не го знам). Телефонот ми е пратен од странство и роднината не се сеќава на паскодот. Дали воопшто постои некаков начин да се пробие телефонот или едноставно да се помирам дека нема да...
На врв Дно