Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

i7-7700

  1. Нема Слика

    CPU Intel 7ма генерација

    Здраво на сите, Барам Intel 7ма генерација, понудете што имате во коментар или јавете ми се на 070510928.
На врв Дно