• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

i7 4770

  1. rippermkd

    i7 4 gen

    преферирам да не е К, ама ако има добра понуда, нека биде. може S верзија, но не и Т
На врв Дно