Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

i7 3770k

  1. i7 3770K, RX570 4GB, 16GB конфигурација

    i7 3770K, RX570 4GB, 16GB конфигурација

    Се продава и се бара проценка на следната конфигурација: CPU: i7 3770K MB: Asus Z77-A CPU Cooler: CM Hyper 212 Evo (купен пред 2 години) + fan RAM: 16GB (4x4GB, 2x4GB Transcend и 2x4GB Micron) GPU: RX 570 4GB Gigabyte (купена од gojdo пред 3 години) SSD: Adata SP550 240GB ~16TB written HDD...
На врв Дно