Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

i7-1065g7

  1. dipetar

    Dell 3593 i7-1065G7

    Но можев да пребарам дали има веќе тема за овој модел. Конгигурацијата е следна: https://www.anhoch.com/product/599869665/notebook-dell-3593-i7-1065g7-8gb512gbmx230-2gb156-fullhdtypec3cellblackubuntu Processor: 10th Generation Intel® Core™ i7-1065G7 8M Cache, up to 3.90 GHz RAM: 8GB DDR4...
На врв Дно