• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

i5 4ta

  1. zipi123

    Купено Kupuvam i5+maticna

    Kupuvam i5 4ta gen + maticna h81,b85 ponudete vo pp so slika i cena
На врв Дно