• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

i5-4670

  1. Necromancer

    Продадено РС i5-4670/H87-Pro/8GB RAM/120GB SSD

    Ќе ве замолам за проценка, а после и за продажба за следната конфигурација: MB: H87 PRO CPU: i5-4670 3.4 GHz up to 3.8 GHz RAM: 8GB DDR3 1333 Mhz GPU: GTX 750Ti 2GB 120GB SSD Gigabyte 1TB HDD WD Blue PSU: 460W PCU Fan: 120mm front Благодарам.
На врв Дно