Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

i5 2400

  1. CPU+Cooler, PSU, GPU, HDD

    CPU+Cooler, PSU, GPU, HDD

    На продажба следните делови : Процесор и кулер : I5 2400 3.1ghz / 4cores / 4threads + Cooler Master Processor Heatsink & Fan 3-Pin 3-Wire CM12V ***** ПРОДАДЕНО ****** Графичка : MSI Nvidia GT610 1GB DDR3 ***** ПРОДАДЕНО ****** Хард Диск : 500GB Western Digital 500 денари *** 500 денари...
На врв Дно