Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

i5-10400

  1. 10та ген конфигурација

    10та ген конфигурација

    i5 10400F - гаранција до 16.04.2024 CoolerMaster Hyper 212 RGB Black Edition - гаранција до 21.08.2024 ASUS B460M-K - гаранција до 16.04.2024 HyperX Predator 3200MHz 16GB CL16 (single stick) - гаранција до 16.05.2026 Deepcool DA600-M - гаранција до 21.06.2023 MSI GTX1050Ti GAMING X 4G Toshiba...
На врв Дно