Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

i3 9100f asus b360

  1. Продавам матична+процесор+кулер

    Продавам матична+процесор+кулер

    I3 9100f 3.6ghz Гаранцијата важи до 06.10.2022 (ДДсторе) Asus B360 Plus gaming ddr4 Гаранцијата важи до 26.09.2022(Нексио) Од плочата ке добиете копија гарантен лист пошто имам и други делови на истиот. Gigabyte Aorus ATC700 cooler (за кулерот имам само 1151 сокет) Деловите ке бидат достапни од...
На врв Дно