Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

i3-8145u

  1. Dell Vostro 3580 (проценка)

    Dell Vostro 3580 (проценка)

    Молам за проценка на лаптопчево: Dell Vostro 3580, i3-8145U - 8GB RAM, 256GB SSD и 15.6 Inch FHD екран и оптички драјв. Лаптопот е во mint состојба, нема никакви козметички знаци на користење (бидејќи поголемиот дел од времето е во кутија).
На врв Дно