Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

i3 4170

  1. Intel i3 4170

    Intel i3 4170

    Продавам одличен i3 4170 процесор, го имам и фабричкиот кулер ако сакате. Се наоѓа во Битола, би го испратил по карго ама.
На врв Дно