Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

hyper x

 1. Нема Слика

  Kingston HyperX XMP Predator 1x8GB DDR4-3200 CL16

  Купен 2020 од Анхоч со гаранција до 26-Август-2025 Се продава еден стик од 8ГБ со точен модел HX432C16PB3/8 Целосно исправен
 2. Продавам рам Kingston HyperX Fury Black HX426C16FB3K2/16 (кит од 2х8)

  Продавам рам Kingston HyperX Fury Black HX426C16FB3K2/16 (кит од 2х8)

  Рамот сеуште подлежи под гаранција. Цена: 2.700 денари.
На врв Дно