• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

hynix

 1. -Ata-

  SODIMM RAM DDR3 2GB (од лаптоп)

  Продавам рам од лаптоп Асус К55 модулот е Hynix DDRIII 2GB-1600 цена 300ден
 2. Ron0n

  Купувам серверска меморија 2GB DDR3 ECC Hyunix

  Купувам 4 парчиња од следната меморија: HMT325R7BFR8C - H9 T7 AB Производство на hynix, 2GB по модул, 1RX8, PC3 10600R, ECC серверска меморија за Dell R310
На врв Дно