• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

hydro

  1. Costigan_Jr

    Продавам Corsair Hydro Series™ H105 (+ AM4 )

    Продавам водено ладење во одлична состојба. Комплет со целосното паковање и сите пропратни додатоци + АМ4 адаптер (купен дополнително, првично ладењето се користеше на X99 платформа, па потоа на Ryzen 1000 до Ryzen 5000 ). Успешно се справува со сите предизвици. Воденото ладење е користено...
На врв Дно