• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

huawei p20 pro

  1. l1d0v1c

    Huawei P20 Pro Case

    Се продава следнава маска за Huawei P20 Pro, црна боја. По грешка беше нарачана, требаше за Huawei P20 да биде. Пристигна пред неколку дена, што значи не е користена, фолиите на стакленцето сеуште не се извадени. Цена фиксна: 700 денари (моментална цена на Али е околу 750 денари, а мене ме...
На врв Дно