• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

huawei hg8245h thome

  1. ristepan

    Ресет Huawei HG8245

    Ако го ресетирам рутерот, скроз на фактори, ќе се поврзи сам на телекомот (ТВ/интернет) или требе да чекам батка од поштата да дојде па да го боре ? Од некоа причина не можам да се поврзам на него за да си го сменам пасвордот на WiFi-то, се пинга а на http вика connection refused, нешто такво.
На врв Дно