• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

https://www.neptun.mk/index.php?route=common/home

  1. Goran Dimcevski

    Препорачајте ЛЕД телевизор од понудата на Нептун

    Почитувани Би ве замолил за препорака за ЛЕД телевизор од моменталната понуда на Нептун,по можност од 40’’ максимално до 24.000 ден или евентуално 32’’,односно модел што според перформансите максимално одговара за вложените пари.Се двоумам околу неколку модели но добро би ми дошла вашата...
На врв Дно