1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

html

 1. BlackOuttheWoRlD
 2. alderson
 3. Fatal1ty_
 4. Pulse
 5. mimica
 6. Барам Веб-Програмер
 7. MilanS87
 8. Cevi