Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

#hp

  1. HP Envy X360 15

    HP Envy X360 15

    Проценка на HP Envy X360 2-in-1 convertible Ryzen 7 3700U Vega 10 graphics 32GB RAM (2x16GB) 15.6" FHD IPS touch panel 500GB nVME SSD 65W charger Супер состојба, без траги од користење. Батеријата е 0% wear. Оригинален полнач.
На врв Дно