Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

hp pavilion

  1. HP Gaming 15: Ryzen5 4600H,GTX1650,16GB RAM,500GB Nvme

    HP Gaming 15: Ryzen5 4600H,GTX1650,16GB RAM,500GB Nvme

    Состојба перфектна, многу малку користен. Спецификации: AMD Ryzen 5 4600H 6C/12T GeForce GTX1650 4GB 16GB DDR4 3200MHz (2x8GB Fury Impact) 500GB Samsung 970 Evo Plus, како ново 15,6" FHD екран Windows 11 лиценциран. Лаптопот оди со оригинален полнач 150W. Можно е и плаќање во крипто.
На врв Дно