• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

hp p3010/3015dn

  1. philldm

    HP p3010/3015dn

    Здраво. Дали некој од вас знае каде би можело да се набави фолија за фузерот на HP p3010/3015dn моделите. Во ХП Стор во Скопје нудат само сет за поправање на фузерот, кој што вклучува само една фолија, а мене ми требаат повеќе, следствено не ми одговора, бидејќи би било премногу скапо да се...
На врв Дно