Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

hp all in one pc

  1. zipi123

    Продадено Hp all in one

    Cpu:Intel Celeron N3050 1.6ghz Ram:4gb ddr3 1600mhz Hdd:500gb wester digital Instaliran win10,chrome,office i osnovni programi. Doagja so tastatura,maus i kabel za struja. Prakjam po kargo na vas rizik i trosok. Cena:5.500
На врв Дно