Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

hp 27f

  1. Нема Слика

    Се продава HP 27f

    Здраво. Продавам монитор HP 27f во одлична состојба, користен 1 година. Можете и слики да ми побарате на Вибер: 078/263-920 Цена: 6000
На врв Дно