• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

hp 250 g5

  1. KalEl

    Проценка HP 250 G5 Notebook PC

    CPU: Intel(R) Core(TM) i5-6200U CPU @ 2.30GHz, 2401 Mhz, 2 Core(s), 4 Logical Processor(s) RAM: 8.00 GB Integrated GPU:Intel HD 520 GPU: AMD Radeon (TM) R5 M330 SSD: Crucial BX100 250GB M2 SSD: Samsung 128GB HP 250 G5 Notebook PC Product Specifications : HP 250 G5 Notebook PC Product...
На врв Дно