• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

hotswap

 1. Keychron K3v2 (Limited Edition)

  Keychron K3v2 (Limited Edition)

  Здраво дечки, Продавам Keychron K3v2 (orange switch housing лимитирана серија): Low Profile Wireless Hot-Swappable Brown Keychron Switch RGB Backlight Купена во Август 2021 по цена од 126 долари директно од Keychron ($76 + $50 за шипинг). Во Keychron моментално основната цена е $94 (без...
 2. spiritBreaker

  HDD 5.25" Bay

  Здраво дечки, Дали некој имал досега од некаде од нашава напатена македонија, уредот од насловот? потребно ми е за еден хард од 2ТБ за хот свап на десктопот. ако знае некој или има инфо кај може од тука да се набави и ако може да постави некој линк, би било супер :)
На врв Дно