• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

host

  1. L

    free host so php 5.4 +

    Zdravo. Dali nekoj znae nekoj websajt shto dava free host i domain i shto podrzhuva php verzija 5.4 ili po gore ?
На врв Дно