• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

horizon zero dawn

  1. Cyb3rAng3l

    Мислење за Horizon Zero Dawn

    Играва ме овер-хајпна, па пред да направам пре-ордер сакав да слушнам ваши мислења... :D
На врв Дно