• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

honor8x

  1. Motherboard

    Продавам Huawei HONOR 8X

    Нов неодпакуван телефон земен од A1 со целосна гаранција. Контакт само по телефон: 075 775 765 Цена: 10 000 Денари. Honor 8X | Ledikom Honor 8X - Full phone specifications
На врв Дно